top of page

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

ELEKTRİK

AC ve DC panel imalatı, akü şarj cihazı, invertör, konvertör, akıllı regülatörler, elektrikli cihazların tamiri ve yeni ürün montaj hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

ELEKTROMEKANİK

Teknenizde bulunan elektrikli vinç, ırgat, marş motoru, şarj dinamosu, pompaların elektrikli motorlarının bakımı ve yeni ürün montajlarını gerçekleştirmekteyiz.

DİZEL ISITICI ve KLİMA

Paket ve merkezi klima kurulumu ve tamir hizmetlerinin yanı sıra Webasto, Eberspacher gibi dizel ısıtıcılar ile teknenize hem ısınma hem de suğutma çözümleri sunuyoruz.

ELEKTRONİK

Radar, GPS, otopilot, telsiz, rüzgar ve derinlik göstergelerinin, navigasyon cihazlarının, televizyon anteni, internet ve uydu telefon antenleri ile elektronik gaz kollarının tamirlerini ve yeni ürün montajlarını gerçekleştirmekteyiz.

SUYAPICI

Suyun üstünde susuz kalmamanızı sağlıyoruz.12 volt, 24 volt, 220 volt seçenekleri ile birlikte, 25-400 litre su üretimi sağlayan cihazların tamiri ve yeni ürün montajlarını gerçekleştirmekteyiz.

TOPRAKLAMA

Teknelerde oluşan kaçaklar ciddi zararlar doğurabilir.Megger test cihazımız ile teknelerdeki kaçakları tespit edip, olması gereken topraklama bağlantılarını sağlıyoruz.

SOLAR PANEL

Esnek ve sabit, monokristal,polikristal güneş panelleri, MPPT regülatörler ile şarj sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.Teknenizdeki enerji tüketimini hesaplayıp, denizde kalma sürenizi uzatıyoruz.

AKÜ

Teknenizdeki tüketime göre kapasite hesaplamalarından sonra, şarj sisteminize uygun olan, Lityum, Jel, AGM, Stasyoner veya bakımsız akülerin montajlarını gerçekleştirmekteyiz.

PROJELENDİRME

Teknenizde yapılmasını düşündüğünüz teknik işler ile ilgili elektrik, elektronik vb. projelerin teknik çizimleri, yük analizleri ve montaj uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

TAMAMLANAN SERVİSLERİMİZ
bottom of page